baner
Prospan szirup 200 mlA Prospan szirup növényi eredetű gyógyszer. Hatóanyaga, a Borostyánlevél száraz kivonata, köptető hatású, elősegíti a letapadt nyák felszakadását és kiürülését.

Ambroxol Teva 75 mg retard kemeny kapszula 20 dbA hörgők és a tüdő sűrű váladékkal járó heveny és idült betegségeinek kezelésére, nyákoldásra alkalmazható készítmény. Emelt hatóanyag tartalommal és hosszantartó hatással.

Sinupret belsőleges oldatos cseppekAlkalmazható az orrmelléküregek és a légutak heveny és idült gyulladásainak kezelésére. A hatóanyagok nyálkaoldó, gyulladáscsökkentő hatásúak, megkönnyítik a letapadt váladék felköhögését és kiürítését.

ACC 200 mg granulatum 30x3 gAz ACC 200 mg granulátum, amelynek hatóanyaga az acetilcisztein, a légutakban levő sűrű viszkózus váladék oldására alkalmas. Fokozott viszkozitású nyákelválasztással, köhögéssel járó légúti betegségek váladékoldást elősegítő terápiájában javallt.

Aspirin-Plus-C pezsgotabletta-20dbAz acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladás-csökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

Coldrex tabletta 24 dbA Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves, vagy annál idősebb serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrfolyás, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

Rhinathiol cold 200mg 30mgA Rhinathiol Cold filmtabletta az orr és az orrmelléküregek dugulásával járó megfázás és az influenza tüneteinek, mint például fájdalom, fejfájás, láz, torokfájás enyhítésére szolgáló készítmény.

Rubophen cold duo kemeny kapszulaA Rubophen Cold Duo kemény kapszula az influenza és a megfázás tüneteinek enyhítésére használhatók, mint a fájdalom (fejfájás, torokfájás, izom- és ízületi fájdalom), láz, hidegrázás, orrfolyás, orrdugulás, orrnyálkahártya-gyulladás, és arcüreggyulladás.

Ambroxol-TEVA 3 mg/ml szirupA készítmény ambroxol (brómhexin-származék) tartalmú, nyákoldó köptető hatású gyógyszer. A nyák besűrűsödésével járó heveny és krónikus légúti megbetegedések kezelésére, valamint a nyákoldás elősegítésére alkalmazható.

Nurofen Non-Aqua 100 mg szájban diszpergálódó tabletta gyermekeknekA gyógyszerkészítmény gyermekeknek szánt, eperízesítésű láz- és fájdalomcsillapító készítmény. Alkalmas a fertőző betegségek és a védőoltások következtében kialakuló láz gyors és hatékony csökkentésére, enyhe és mérsékelt fájdalom csillapítására.

SÜTIK KEZELÉSE
Tájékoztatjuk, hogy honlapunkon sütiket (cookie-kat) használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet erről!